Bizi takip edin

LOGIAPPS

Mars Logistics ile ticarette ve lojistik süreçlerinizde güç yine sizin yanınızda. Şimdi Android, iPhone ve iPad’ler için geliştirilen özel uygulamalarla Mars Logistics hizmetleri ve bu hizmetlerden yararlanırken merak ettiğiniz her şeyi bulunduğunuz yerden anında takip edebileceksiniz.

İndirmek istediğiniz uygulama simgesine tıklayınız veya kare barkod'unu okutunuz.

 

 

E-Logistics 1.1

Bu uygulamayı kullanarak Karayolu, Havayolu, Denizyolu ve Demiryolu lojistik hizmetleri hakkında bilmek istediklerinizi öğrenebileceğiniz gibi, sigorta, depolama hizmetlerini de iPhone ve iPad’lerinizde görüntüleyebileceksiniz. Ayrıca yükünüz için teklif alabileceğiniz gibi, yükünüzü online olarak takip edebileceksiniz.

LogiLife 2.2

Mars Logistics’in popüler disergisi Logilife’ı şimdi App Store’da da bulabilirsiniz. iPhone ya da iPad’iniz varsa Mars Logistics uygulamasını kullanıyor olmanız, zengin içerikli Logilife’ı indirip ücretsiz olarak okumanız için yeterli.

Lojistik Terimler Sözlüğü 1.1

Mars Logistics, Lojistik Terimler Sözlüğü Iphone ve Ipad Sürümüdür. Sözlüğümüz sayesinde bilmediğiniz veya aklınıza takılan lojistik terimleri hem İngilizce hem Türkçe kelimelerde arayarak açıklaması hakkında bilgi edine bilirsiniz.
   

E-Logistics 1.0

Eğer cihazınız Android ile çalışıyorsa bu uygulamayı kullanarak Karayolu, Havayolu, Denizyolu ve Demiryolu lojistik hizmetleri hakkında bilmek istediklerinizi öğrenebileceğiniz gibi, sigorta, depolama hizmetlerini de cihazınızda görüntüleyebileceksiniz. Ayrıca yükünüz için teklif alabileceğiniz gibi, yükünüzü online olarak takip edebileceksiniz.

 

© MARSLOGISTICS