Bizi takip edin
ALTERNATİF ÇÖZÜMLER

ALTERNATİF ÇÖZÜMLER

1) Milkrun Taşımacılık 

Zaman Tasarruflu, Maliyet Avantajlı Özel Lojistik Desteği

Mars Logistics olarak sektörün ihtiyaçlarını iyi analiz ediyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik lojistik çözümler sunuyoruz. Planlamanın çok önemli olduğu sektörlere özel bir proje olarak gerçekleştirdiğimiz “Milk Run” taşımacılık modeli ile avantajlı lojistik desteği sunuyoruz. Adını Amerika Birleşik Devletleri’nde süt dağıtımından alan Milk Run Taşımacılık, araç tarafından belirli bir program çerçevesinde çeşitli noktalardan aynı veya farklı yüklerin alınarak bir veya birden fazla noktaya teslim edilmesi ve teslimatlar sırasında boş kapların toplanması veya tüm teslimatlar tamamlandıktan sonra ters güzergâh izlenerek boş kapların toplanarak geri getirilmesi sistemine dayanıyor. Doğru ve hızlı planlama ile zamandan ve işgücünden tasarruf sağlayan Milk Run taşımacılık böylelikle süreci verimli hale getiriyor.

Mars Logistics olarak geniş hizmet ağımız, güçlü tedarikçilerimiz ve 1860 adet özmal araçlık filomuz ile özellikle otomotiv sektörünün yoğun olduğu bölgelerde etkin Milk Run taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Milk Run Taşımacılık modeli ile önceden planlanan rotalama sistemi sayesinde müşterilerimizin sevkiyat ihtiyacını karşılarken, taşıma için kullanılan araçların kapasitelerinin en etkin şekilde düzenlenmesini ve sık yapılan sevkiyatlarda stok alanlarının daha efektif kullanılmasını sağlamış oluyoruz. Milk Run taşımacılık modeli ile ayrıca yükleme veya taşıma esnasında oluşabilecek hasarları önleme, üretici tesisinde yeniden kalite kontrol işlemini ortadan kaldırma, maliyeti azaltma ve üretimi hızlandırma avantajlar da sunuyoruz.
 

2) Profesör Mars'tan rekabetçi reçeteler

İhtiyaçlarınıza yönelik 4 farklı servis;

  1. Speed: (Tarifeli Hızlı Servis)

Hacim sınırlaması olmadan, komple ya da parsiyel yükleme imkanı ile kapıdan kapıya hizmet veren "Speed tarifeli hızlı servis" uygulaması ile uçak hızını ekonomik fiyat avantajıyla sunuyoruz.

  1. Fix : (Standart Servis)

Bu servisimiz tam da normal zamanlama ve normal fiyat uygulaması isteyen müşterilerimiz için! Fix Standart serviste normal tarifeli ve fiyat avantajlı hizmet ile fark yaratıyoruz.

  1. Flex: (Ekonomik Servis)

“Acelem yok, ama fiyatı hesaplı olsun” diyorsanız Flex Ekonomik Servisimizden yararlanabilirsiniz.

  1.  Special: (Size Özel Servis)

“Benim şartlarıma özel bir servisiniz var mı” diyorsanız, bu servis size, sizin belirlediğiniz gün ve saatlerde, dilediğiniz noktalara özel hizmetler sunuyor.

 
© MARSLOGISTICS