Bizi takip edin
FİLOMUZ

FİLOMUZ

Mars Logistics olarak tamamı ADR’li taşımaya uygun 2.650 ünitelik özmal araç filomuz ile karayolu taşımacılığında kusursuz hizmet sunuyoruz. İhtiyaçlarımız doğrultusunda her yıl yenilediğimiz ve de yenilerini eklediğimiz filomuz için yüksek standartlar sunan markaları tercih ediyoruz.

Çevreci lider lojistik şirketi misyonumuzu filo seçiminde de sürdürerek tüm araçlarımızı egzoz emisyonlarının düşük olduğu Euro 5 ve Euro 6 motorlu çevre dostu araçlardan oluşturuyoruz.

Intermodal Taşımacılık ve Askılı Taşımacılık gibi farklı ekipmanlar gerektiren taşıma modellerine uygun filomuz, Türkiye’nin en genç filolarından biri olup yaş ortalaması 2,7’dir.

Filomuzun tamamında olan GPRS-GPS uydu takip sistemi ile WEB üzerinden veya IOS ve Android sistemlerle yükünüzün durumunu 7 gün 24 saat takip edebilir hatta ilgili evrakları görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz. Uydu takip sistemi ile araç, şoför ve yük güvenliği ile operasyonel verimliliği arttırıyor, transit sürelerin minimize edilmesini sağlıyoruz. 

Sürücülerimize düzenli olarak İSG, Araç ve yük emniyeti gibi mesleki konularında şirket içi eğitimler veriyoruz.

Mars Logistics olarak esnek filo yönetim sistemimiz ile geniş güzergah alternatiflerimiz ve farklı taşıma modellerimiz ile tam zamanında kusursuz lojistik desteği sağlıyoruz.

Treyler ölçülerini görmek için tıklayınız.

© MARSLOGISTICS