Bizi takip edin
GELECEK, MARS'TA

GELECEK, MARS'TA

Çalışanlarının beceri ve yeteneklerin sürekli geliştirmeyi amaç edinen Mars İnsan Kaynakları Yönetim Sistemleri, kariyer geliştirmesi ve kariyer planlaması ile onları sürekli dinamik bir şekilde kurumun gelecekteki taleplerine hazır tutmaktadır.

Mars Performans Yönetim sistemi dahilinde, tüm çalışanlarımızın ayrı ayrı gelişim planları tutulmakta, bu planlara göre eğitim atamaları yapılmaktadır. Finansal ve  Operasyonel başarı kriterleri yanında, yetkinlik bazlı bireysel performans yönetim sistemlerinin geçerli olduğu grubumuzda senede iki defa performans mülakatları yapılmakta, Yetenek Yönetim Sistemleri dahilinde de potansiyel yönetici olabilecek çalışanlarımız için özel programlar uygulanmaktadır.  

Eğitim Yönetim Sistemleri kapsamında kurum içi ve dışı eğitimler ile birlikte, E-Learning eğitimleri de yaygın olarak kullanılmaktadır. İşe yeni başlayan çalışanlarımız iş başında ve süreç liderleri tarafından verilen toplu eğitimler ile Oryantasyon Programı'na katılmaktadır. Bu programla kişilerin iş süreçlerini öğrenmeleri ve şirketimize daha hızlı uyum sağlamaları amaçlanmaktadır. Eğitim ve geliştirme faaliyetleri ile çalışanlarımızın kişisel gelişimlerini, bilgi, beceri ve yetkinliklerini geliştirmek ve şirketimizin gelişimini sağlamak bizim asıl amacımızdır.

Mesai saatleri, hafta içi olmak üzere 08:30-18:30 arasındadır. Şirketimizin sağladığı olanaklar; yemek, servis ve özel sağlık sigortasıdır. (Stajyerler hariç) Mars Logistics, çalışanlarının özel günlerinde onların yanındadır. Doğum günlerinde kitap verilmekte, evlenen ve çocuk sahibi olan çalışanlarımıza da hediye verilmektedir. Mars Logistics çalışanlarından oluşan Sosyal Faaliyet Grubu; gezi, bowling turnuvaları, spor aktiviteleri, kültürel faaliyetler gibi çeşitli sosyal, kültürel aktiviteler düzenlemektedir.

Şirketimizde işe ve performansa bağlı ücretlendirme sistemi uygulanmaktadır. Nisan ayında  enflasyon bazlı ücret ayarlaması yapılmaktadır.

© MARSLOGISTICS