Bizi takip edin
GÜMRÜKLEME YÖNETİMİ

GÜMRÜKLEME YÖNETİMİ

Mars Logistics’te, kurulduğumuz günden bu yana kusursuz hizmet politikası güden organize bir kurum olarak hareket ediyor, müşterilerimizin tüm lojistik ihtiyaçlarını olabilecek en efektif şekilde karşılıyoruz. Müşteri odaklı hizmet anlayışımızla taşımacılık hizmetlerinin yanında sunduğumuz gümrükleme yönetimi ile de ticarete hız kazandırıyoruz.

Gümrükleme Yönetimi Hizmetlerimiz

Alanında uzman tecrübeli ekibimiz ile lojistik süreçlerde ihtiyaç duyulan tüm gümrük işlemleri, GTİP(Gümrük Tarife İstatistik Pozisyonu) tespiti ve ön müsaadelerin alınması süreçlerinde bürokrasiye uygun hareket ediyor, müşterilerimize zamandan tasarruf sağlıyoruz. Mevzuatları yakından takip ediyor, kamu kurum ve kuruluşlarınca yapılacak incelemelerin takibini sorunsuz yönetiyoruz. Müşterilerimizin gümrük süreçlerinde sunduğumuz sipariş ve stok takibi ve raporlama hizmetlerimiz ile hızlı ve güvenilir hizmet sunuyoruz. KDV ve ithalat vergisi yönetimi ile dahilde ve hariçte işleme izin belgeleri alımı ve takibi hizmetlerimiz ile müşterilerimizin danışmanı olarak hareket ediyor, şeffaf ve dinamik bir hizmet sağlıyoruz.

Gümrükleme Yönetimi Hakkında İletişime Geçin
Gümrükleme yönetimi hakkında detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İletişime Geç
 
© MARSLOGISTICS