LOGICLUB ÜYELİK VE PUAN KULLANIM KILAVUZU

 1. Hediyeleriniz en geç 15 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilir.
   
 2. Talep ettiğiniz ürünün, stoklarda kalmaması veya temin edilememesi durumunda eş değer bir ürün gönderilir.
   
 3. Hediyeniz kuryeye verildiği gün tarafınıza bilgilendirme e-maili atılır. Bu tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde, ürün ile birlikte gönderilen“Teslim Formu”nu, güvenliğiniz için Mars Logistics’e faks, e-mail, posta vb. yolla iletmeniz gerekmektedir.
   
 4. Ürün ile ilgili problem yaşanması halinde, Logiclub üyesi, teslim alma tarihi itibari ile 7 gün içerisinde, Mars Logistics ile irtibata geçmelidir. Ancak bundan sonraki tarihlerde ortaya çıkacak problemlerde, Logiclub üyesi, ürünün garanti belgesi ile doğrudan doğruya ilgili teknik servisine başvurmakla yükümlüdür.
   
 5. Web sitesinden işlem yapmak üzere tarafınıza verilen üyelik numarası ve şifresi, 3. kişiler ile paylaşılamaz. Şifre ve üyelik numarasının güvenliğinden Mars Logistics sorumlu tutulamaz.
   
 6. Hediyeyi talep ettiğiniz gün katalogda yayınlanan puan bilgisi geçerlidir.
   
 7. Mars Logistics ile geriye dönük 1 ay çalışmayan firmaların Logiclub üyelikleri deaktif edilir ve üye, yeterli puanı olsa bile hediye talebinde bulunamaz.
   
 8. Geriye dönük 12 ay çalışmayan firmaların üyelikleri ise tamamen iptal edilir, mevcut puanları silinir.
   
 9. Logiclub üyeliğinde giriş ücreti ve yıllık aidat uygulaması yoktur.
   
 10. Firma istediği takdirde Mars Logistics’e bilgi vererek Logiclub üyeliğini sonlandırabilir.
   
 11. Logiclub üyeliğinden yararlanan firma ile Mars Logistics arasında yaşanabilecek tahsilât sorunları, taşıma sorunları vb. sebeplerle, Mars Logistics, firmanın Logiclub üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.
Kodu :
Şifre :
 
Parolanızı unuttunuzmu?
Üye Ol  

Skip Navigation Links