Bizi takip edin

MARS'I SEVİYORUM

Mars'ı Seviyorum, çünkü; Lojistik sektörünün en iyi firmasında çalışmaktan gurur duyuyorum.  Çünkü sürekli büyümeyi hedefleyip lojistikte farklılıklar yaratan bir firma…

Işıl Işık
Kurumsal İletişim Bölümü

 Mars'ı Seviyorum, çünkü; Piyasalardaki güçlü imajı, çalışanlarına kendilerini geliştirmeleri için sağladığı destek ve olanaklar, çalışanların fikir ve görüşlerinin değerlendirmeye dahil edilmesi, sağladığı sosyal imkanlar çalışanlar için oldukça önemli. 

Begüm Sarp
Karayolu ve Demiryolu Taşımacılığı- İhracat Bölümü
 Mars'ı Seviyorum, çünkü; Lojistik firmaları arasında en iyisi ve kalitelisi olduğuna inanıyorum ve yaptığım işi seviyorum.  Her zaman desteklendiğimi hissetmem ve başarılı olduğumun hissettirilmesi de Mars Logistics'te devam etmeme ve burayı sevmeme ayrı bir etkendir.

Ayşim Aygün
Karayolu ve Demiryolu Taşımacılığı- İhracat Bölümü
 Mars'ı Seviyorum, çünkü; Departman arkadaşlarımla diyalog kurmak ve anlasmak kolay olmakla beraber, bu dayanışma sayesinde işimizi daha kaliteli ve Mars Logistics'e yakışır bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Yüksel Rezen
Karayolu ve Demiryolu Taşımacılığı- İthalat Bölümü
 Mars'ı Seviyorum, çünkü; Çalıştığım departmanda bireylerin iletişimin ve ilişkilerinin pozitif yönde güçlü olması, finansal gücünün yüksek olması.

Hakan Şentürk
Kurumsal Gelişim Bölümü
 Mars'ı Seviyorum, çünkü; Oldukça dinamik ve hızlı büyüyen bir organizasyon yapısına sahip. Fikirlere değer veren,şeffaf ve paylaşımcı bir şirket... Diğer yandan hedefleri belirgin, işine sahip çıkan çalışanlara değer veriyor. Sektör içerisindeki konumu güven verici…

Tuğba Özgür
İnsan Kaynakları Bölümü
 Mars'ı Seviyorum, çünkü; Sektöründe lider bir firma, yenilikçi ve sürekli büyüme göstererek rakipleri arasında fark yaratarak ilerleliyor. Sosyal imkanları ve çalışma şartları oldukça iyi. Çalışma arkadaşlarımla bir aile gibiyiz, kendi işimizi yaparcasına çalışıyoruz. Mars Logistics'te çalışıyor olmaktan mutluyum.

Çetin Kunduracı
Karayolu ve Demiryolu Taşımacılığı- İthalat Bölümü
 Mars'ı Seviyorum, çünkü; Profesyonel anlamda baktığımızda şu anda Türkiye'nin önde gelen ve hızla büyüyen lojistik şirketlerinden birinde çalışıyor olmak beni mutlu ediyor. Manevi anlamda Mars'ta çalışmak beni mutlu ediyor, çünkü  burası çok fazla sirkülasyon olan bir kurum değil.  Uzun yıllardır aynı iş arkadaşlarımızla aynı düzende çalışmaya devam ediyoruz.  Bu da huzur ve güven veriyor.

Duygu Özyurt
Karayolu ve Demiryolu Taşımacılığı- Yurtdışı Operasyon Bölümü
 Mars'ı Seviyorum, çünkü; Yaptığım işi seviyorum. Kurumun sektör içerisinde konumu itibariyle çalışanlarını güçlü kıldığı kanaatindeyim. Bu duygu motivasyonumu ve çalışma isteğimi olumlu yönde etkiliyor.manevi olarak değer verildiğimi hissediyorum.sosyal imkanlar ve ücret konusunda hiçbir zaman kaygı duymuyorum. Şirket gelişim ve hedeflerinin; kişisel gelişimim ve kariyer hedeflerimle paralel olması işimi daha verimli yapmamı sağlıyor.

Berkay Furtuna
Karayolu ve Demiryolu Taşımacılığı- Demiryolu Bölümü
 Mars'ı Seviyorum, çünkü; En başta global bir lojistik markası olma yolunda ki vizyonuna ulaşmak için  ciddi adımlar ve anlaşmalara imza atıyor, giderek bu hedefine  daha hızlı adımlarla ulaşacağına inanıyorum.  Bu yüzden bu şirketin bir parçası olmaktan dolayı gururlu ve mutluyum.  Tabi ki bu süreç içerisinde kendim için belirlediğim kariyer hedefleri arasında şirketim bünyesinde önemli görevlere zaman içinde bilgi ve becerilerimi geliştirerek ulaşmayı hedeflemekteyim.

Latif Topraksever
Strateji ve İş Geliştirme Bölümü
 Mars'ı Seviyorum, çünkü; Kurumsal saygın bir şirket olduğu, işimi sorumluluk bilinciyle severek yapabildiğim, fikirlerime önem veren  ve bana destek olan yöneticilerim olduğu için bu şirketi seviyorum.

Abbas Benzer
Finansman Bölümü
 Mars'ı Seviyorum, çünkü; Kurumsallığa önem veren, Vizyonu ve Misyonu olup bunları uygulayan, sosyal haklarımızı koruyan, bilinir ve güvenilir bir imajı olan, gittikçe daha büyük bir marka haline gelen, sektör içerisinde çoğu kimsenin çalışmak isteyebileceği, etik kuralları önemseyen, çevresine duyarlı, çalışmaktan gurur duyduğum bir firma.

Füsun Ballı
Hava ve Deniz Kargo- Satış Bölümü
 Mars'ı Seviyorum, çünkü; Sektörde itibarı ve dürüstlüğüyle tanınan Mars’da çalışmak hem kendime hem de pozisyonuma prestij ve artı değer katması, şirketin kazan-kazan felsefesiyle uyumunu yükseltip verimliliği arttırıyor. Bu sayede oluşan sinerji de doğal başarıyı meydana getiriyor.

Ozan Keskin
Bilgi Teknolojileri Bölümü
 Mars'ı Seviyorum, çünkü; Dinamik bir iş temposunun paralelinde, büyük bir çevre, ortak bir değer sistemi, sektördeki en iyi firmalardan birine ve iyi insanlara sahibim.

Orhan Sincar
Karayolu ve Demiryolu Taşımacılığı- Dispozisyon Bölümü
 Mars'ı Seviyorum, çünkü; Uzun süredir bu şirkette çalışıyorum ve kendimi bu şirketin bir parçası olarak görüyorum. Benim gibi uzun yıllardır bu şirkette çalışan arkadaşlarımla bir aile gibiyim.

Kerem Karaduman
Satınalma ve İdari İşler Bölümü
 Mars'ı Seviyorum, çünkü; Sektörün en büyüklerinden biri olan Mars Logistics'te çalışmaya başladığım günden bu yana; başarısının bir tesadüf olmadığını, bu başarının sırrının şirketin çalışan memnuniyetine verdiği önem olduğunu gösterdi. Bu büyük ailenin  zirveye doğru yürüyüşünde bir parçası olmaktan çok mutluyum.

Fatih Kaya
Yenibosna Lojistik Operasyonlar- İhracat Depo Bölümü
 Mars'ı Seviyorum, çünkü; Kendimi Mars ailesinin bir parçası olarak görüyorum , şirketimin sürekli büyümesi ve başarıları beni gururlandırıyor. Mars’lı :-) olarak bu yapıda hizmet vermekten mutluyum.

Ali Çelik
Hava ve Deniz Kargo - Bursa Bölge

 

© 2015 MARSLOGISTICS